Pokoj: Trochu retro, malý, koupelna mrňavá, ale všude čisto, milá pokojská uklízela každý den a měnila ručníky.
Strava: Měli jsme all inclusive, což zahrnovalo snídani, oběd a večeři včetně pití u jídla (voda, víno, cola, džus, káva). Snídaně převážně sladké, slaná pouze bageta, šunka a sýr, ovoce a zelenina žádné. Obědy a večeře se skládaly z předkrmu - formou švédského stolu - můžete si vybrat pečivo, saláty, různě upravenou zeleninu, ovoce a den předem si vybíráte z jídelního lístku ze 4 jídel. První dvě jídla jsou vždy těstoviny (asi předkrm), další 2 jsou hlavní, k večeři si ještě můžete vybrat polévku - každá osoba si tedy na večeři i na oběd může dát 2 jídla ze seznamu. Někdo tu psal, že je jídla málo, není to pravda.
Snídaně 7:30-9:00, oběd a večeře se podávají přesně, není tam rozptyl od do, oběd ve 12:30, večeře v 19:30.
Recepce a bar: Na recepci a v baru je stále někdo, můžete si koupit základní věci jako vodu, kávu i nějaký alkohol. Bar jsme využívali, protože na pokoji není lednička, tudíž žádná možnost mít studenou vodu. Zajímavé je, že jsme za stejné nápoje platili pokaždé trochu jinou částku. :)
Klimatizace je na pokoji, fén vám půjčí na recepci na požádání (také trochu retro, ale funguje).
Pláž a slunečníky: Pláž je vzdálena asi 2 minuty od hotelu, v ceně jsme měli slunečník a 2 lehátka. Pláž hezká, poslední 2 dny, když se moře uklidnilo, byla voda krásně čistá a průhledná. Nebyla ani přelidněná (narozdíl od Lignana, kde jsme byli pár dní předtím).
2 dny se nedalo koupat, tak jsme byli ve městě, do centra vás odveze autobus číslo 4, který jede každých 20 minut a zastávka je tak 100 m od hotelu na hlavní ulici.
Majitelé hotelu jsou milí a se všemi hosty přátelsky komunikovali, ale bohužel pro nás tu byla jazyková bariéra - nikdo z personálu neuměl anglicky a my zase italsky ani ukrajinsky.
Parkování je v areálu hotelu zdarma.
Shrnutí: Nám se v hotelu líbilo, byl za celkem dobrou cenu, nečekejte žádný luxus, ale nám to stačilo.
Velké mínus je, že na pokoji není lednice!
Při příchodu nás neinformovali o ničem (kdy a kde je večeře, nedali nám hned lehátka na pláži apod.), na vše jsme se museli dotazovat za pomocí překladače. Pomohly nám recenze na této stránce, proto je i ta naše obsáhlejší, snad někomu také pomůže.
V hotelu se domluvíte italsky, rusky, ukrajinsky, anglicky bohužel nikdo z personálu nemluví, což byl pro nás problém. Ale to je naše chyba, přečetli jsme si špatně podmínky hotelu. Stačilo by ale , kdyby aspoň na nějaký leták napsali základní informace o hotelu a my bychom si to přeložili. Naštěstí jsme tam potkali slečnu (hosta), která mluvila česky, tak nám v začátcích pomohla.