Нікому не рекомендую цей готель. Бронювали на три доби, а в підсумку веселилися наступного ранку після заїзду. Крихітна кімната, явна замала для двох людей, дуже незручно, от взагалі не в тему розташовані розетки. Ну і ще може для когось це буде важливим (для мене ні), вони зазначають, що є ліфт. Він справді там є, але він не працює від слова взагалі (персонал послався, що не вистачає генератора, і тому він обесточений, але то явна неправда, бо в той період в Житомирі взагалі не було відключень світла). Але все перераховане не саме головне. В готелі жахливий персонал, а точніше чи то його директор, чи то власник (я так і не зрозумів).
Ми зазначили час прибуття в готель з 22 до 23 години, і цей час було підтверджено. Але приблизно о 20 годині набрав співробітник готелю, і сказав, що треба заплатити вартість за добу, інакше бронювання буде скасовано. Незважаючи на попереднє погодження готелем часу прибуття 22-23, я сприйняв цю вимогу з розумінням, врешті решт готелю теж треба було перестрахуватися від неприїзду. Єдине що, сума, яку попросили заплатити, була дещо вище вартості бронювання за добу, але це також було для мене ок, бо збиралися ж проживати три доби. Тож я перевів запитувану вартість на картку.
Все почалося по прибуттю в готель. Жінка, яка сиділа на рецепшені, підтвердила, що гроші за добу отримані, і запропонувала оплатити бронювання повністю. Але не суму, зазначену при бронюванні, а на 1000 грн. більше. Коли я поцікавився, чому вона вимагає більшу суму, ніж зазначена на booking, вона показала мені прейскурант з вартістю номерів, і в тому прейскуранті справді вартість номеру на 3 доби була на 1000 грн. більшою, ніж була при бронюванні на booking. При тому, що я бронював номер за кілька днів до поїздки, може за 4-5 днів. Коли я заперечив, що вартість на booking є фіксованою, вона стала дорікати мені, нащо тоді я перевів адміністратору ту вартість номеру за добу, яка зазначена саме в них прейскуранті, а не на booking?