Stay Realm Logo

Discover

Hotels

Settings

Currency
Language
Loading...
0

Hotel Esprit

Svatý Petr 76-78, Špindlerův Mlýn, cz

Hotel Esprit - main view

About the Property

Scenic Location in Svatý Petr Valley
Nestled in the picturesque Svatý Petr valley of Špindlrův Mlýn, Hotel Esprit offers a tranquil escape just 2.5 km from the town center.

Diverse Amenities for a Relaxing Stay
Indulge in the spa center's hot tub and sauna, stay active in the fitness facilities, or enjoy a delicious breakfast at the on-site restaurant.

Convenient Facilities for Business and Leisure
From a business center with free Wi-Fi to ski equipment hire and a ski school, Hotel Esprit caters to all your needs for a seamless stay.

Book now to experience the perfect blend of comfort and convenience at Hotel Esprit!

Facilities & Amenities

WiFi available
Free WiFi
Parking
Free Parking
Non-smoking rooms
Swimming pool
Restaurant
Heating
Terrace
Family rooms

Important Information

Check-in & Out

Check-in
Check-out10:00 AM

Property Notes

If you expect to arrive outside reception opening hours, please inform the property in advance. Contact details are stated in the booking confirmation.Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. A deposit may be required at the property.

Check Room Availability

1 night · 2 adults

No rooms available

We couldn't find any available rooms for these dates and guests. Try adjusting your search criteria.

Guest Reviews

6.5
Good43 verified reviews

Categories

Cleanliness9.6
Location9.8
Service9.2
Facilities9.0
Value for money8.9
Comfort9.5

Select topics to read reviews

R
RadekczCZ
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in May 30, 2026

"Very Good"

7.0
Helpful?
E
EmiliaplPL
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in May 26, 2026

"Sam Szpindel warty odwiedzenia, ale to miejsce ...."

3.0

Śniadanie było ok, bo produkty były ze sklepu i kucharz nie miał szans ich popsuć - poza jajecznicą, która w przedostatni dzień była dostępna w tzw. bufecie - obślizgła w ustach i obrzydliwy zapach. Piwo do kolacji dobre czeskie i z browaru, więc także nie dało się tego zepsuć. Materace w łóżkach wygodne, okolica ładna, sprzątaczka dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków.

Zdecydowanie odradzam pobyt w tym miejscu - już dawno nie przeżyłam takiego zniesmaczenia. W dniu przyjazdu na podjeździe było około 30 cm rozmokłego, śniegu - nie dało się podjechać nawet pod recepcję. Na naszą sugestię, że trzeba sukcesywnie odśnieżać podjazd, żeby nie dochodziło do takich sytuacji padła odpowiedź: "zima, hory". Nadmieniam, że dojazd do sąsiedniego budynku był jakoś odśnieżony i osiągalny samochodem - zamieszczam zdjęcia na dowód. Potem przyszedł mróz i wszystko to zamarzło, to cud, że nie połamałyśmy sobie nóg i rąk chodząc po tym lodowisku. Wszystko zaniedbane i na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie opuszczonego. Ośrodek ten miał swój okres świetności gdzieś około 40 lat temu i raczej nikt tym się nie przejmuje. Bufet był tylko w ostatni dzień naszego pobytu. Poza śniadaniem jedzenie było straszne - odradzam stanowczo opcję z obiadokolacją (w ciągu 7 dniowego pobytu tylko smażony ser był jadalny, reszta niezjadliwa czyli dobre wczasy odchudzające, jeśli mam szukać jakichś pozytywów tej sytuacji). Nawet spaghetti bolognese udało się kucharzowi zepsuć - sos był bez grama pomidorów! Dodaję, że pobyt w tym miejscu kosztował nas 350 zł za osobę na dobę - za tę cenę chyba można spodziewać się jakichś w miarę przyzwoitych warunków i zjadliwego wyżywienia.

Helpful?
V
VojtaczCZ
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Apr 7, 2026

"Good"

5.0
Helpful?
W
WojtekplPL
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Apr 5, 2026

"Good"

6.0

Położenie

Nieszczelne okna i zapchany zlew

Helpful?
P
PiotrekplPL
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Mar 9, 2026

"Excellent"

8.0

Świetna lokalizacja na wycieczki piesze , gorzej na wypoczynek z nartami . Bardzo dobre piwo do kolacji i bez ograniczenia. Bardzo miła obsługa

Brak narciarni ale nie jest to uciążliwe

Helpful?
T
TobiasdeDE
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Feb 26, 2026

"Excellent"

8.0
Helpful?
S
SammyfrFR
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Feb 25, 2026

"Good"

6.0
Helpful?
W
WojciechplPL
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Feb 23, 2026

"Good"

5.0

Widoki, otoczenie

Kawa na śniadaniu bardzo slabej jakości, wiele przedmiotów w hotelu niesprawnych i zurzytych

Helpful?
N
NormandeDE
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Feb 23, 2026

"Good"

5.0

war alles okay

Zimmer schon älter. Weiter weg bis zum Skibus, ca 600 Meter

Helpful?
W
wrobek01plPL
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Feb 22, 2026

"Nie polecam."

3.0

Hotel położony jest w pięknej okolicy. Nic więcej nie jest godne polecenia.

Generalnie miejsce do ominięcia szerokim łukiem. Pokój mimo, że był posprzątany miał „obdrapane drzwi”, zaklejone taśmą, która już była obdarta. zasłona przy prysznicu była brudna. Toaleta dostosowania typowo dla dzieci - osadzona bardzo nisko. Zasłony chyba nigdy nie były prane. Farba zaczyna odpadać ze ścian. Pokój bardzo zniszczony. Personel hotelu też budzi wątpliwości. Prawdopodobnie mają zatrudniona po 1 osobę na danym stanowisku. Ludzie są sfrustrowani co widać gołym okiem. Sprzątaczka na do ogarnięcia 2 duże budynki z sypialniami. Na 6 dni pobytu 2 razy wyrzuciła nam kosz (1 i3 dnia), potem śmieci się wylewały, nie poodkurzała. A mieliśmy wykładzinę w pokoju. Nie wyrabiała się. Nie ma nartowni - kazano trzymać narty w pokoju. Śnieg opadający z nart wchłaniał się w wykładzinę na podłodze, co ją dodatkowo niszczyło. Wszelkie udogodnienia (np. Bilard lub choćby miejsca posiedzenia w pokoju) zostało odgrodzone łańcuchem plastikowym, żeby nikt nie wchodził. Czyli wieczorem po kolacji pozostawało siedzenie w pokoju. Mieliśmy pokój dla 3 osób a dostępne były tylko 2 krzesła. Ośrodek składa się z 3 budynkowych (recepcja + jadalnia + odgrodzona strefa relaksu oraz 2 budynki sypialniane), natomiast przy każdym bydynku jest maksymalnie 6 miejsc parkingowych. Bez kamer. Ktoś zarysował nam samochód i oczywiście nie było świadków. Jedzenie bardzo skromne. Na śniadanie jeszcze można sobie coś wybrać, nie polecam jajecznicy, była okropna. Na kolacje przygotowane są 3 posiłki, czasami trudno wybrać coś z pośród „menu”. Skibus jeździ tylko raz na godzinę. Ostatni dociera do hotelu około 15:30, potem już nie ma połączenia, trzeba wrócić na pieszo. Hotel jest położony daleko od stoków, dlatego warto to wziąć pod uwagę planując wypad na narty.

Helpful?