Стаите не са достатъчно големи за 6 легла. Има само една малка закачалка, недостатъчна. Персоналът се старае да почиства ,но това не е достатъчно ефективно, защото видях само 3 момчета, без женска ръка, под леглата имаше натрупан прах, диваните бяха с някакви размъкнати покривки, в едната баня водата изтичаше на пода. Тъй като излизах рано от стаята, веднъж се наложи да се върна за забравена вещ. И о, ужас! На моето легло лежеше някакъв мъж! Започнах да го бутам, а той се правеше на заспал. Издърпах му възглавницата и най-после той отвори очи. Изгоних го от леглото си и излязох. Но след малко пак се върнах и този пак лежеше на моето легло. Вдигнах скандал, дойде един от администраторите и каза, че това е нерегистриран посетител, който е дошъл с ...един от посетителите в стаята. Но този посетител се правеше на заспал всред моите крясъци да изгоня натрапника. Отвратих се! Не зная дали и в предишните дни, котгато съм излизала рано, някой не е лягал на моите чаршафи. Още при настаняването забелязах, че възглавницата има гънки, което означава, че не е сменена, а ползвана. Не препоръчвам това място. Там няма администратор, при смяната на бельото след инцидента с ползването на моето легло от натрапника, ми бяха прибрали хавлията. Звъних на два техни телефона, за да кажа това и да получа нова хавлия, но никой не отговори. Звъних и на Booking за съдействие, но... нямало български говорящ оператор! Booking, като правим резервации, може на български, а когато се отзовем в непирятна ситуация - вас ви няма! Как продбирате заведенията, които предлагате на нас, клиентите? Имате ли представа? В този хостел всеки може да си вкара когото иска, както това се е случило с тази гей двойка, която ме омерзи с ползване на моето платено легло. На дивана в общото помещение две сутрини видях да спят някакви мъже без завивки, което също означава, че не са регистрирани. Аз не желая вашите услуги и най-вероятно ще си премахна регистрацията, защото вие с нищо не сте ми полезни.