Stay Realm Logo

Discover

Hotels

Settings

Currency
Language
Loading...
1 / 10 Guest Rating

2 кім квартира подобово на вулиці Ткацькій 8, на 5 осіб - бічна Замарстинівської новобуд Авалон

Ткацька 8, Lviv, ua

2 кім квартира подобово на вулиці Ткацькій 8, на 5 осіб - бічна Замарстинівської новобуд Авалон - main view

About the Property

Central Location
Modern Amenities
City Views

To book a stay at Апартаменти на Чорновола, вулиці Ткацькій 8 бічна Авалон Замарстирівська, with its central location and modern amenities offering city views, visit our website now!

Facilities & Amenities

WiFi available
Free WiFi
Parking
Free Parking
Non-smoking rooms
24-hour front desk
Heating
Family rooms
Pets allowed
Soundproof rooms

Important Information

Check-in & Out

Check-in
Check-out11:00 AM

Property Notes

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Check Room Availability

1 night · 2 adults

No rooms available

We couldn't find any available rooms for these dates and guests. Try adjusting your search criteria.

Guest Reviews

1
Good2 verified reviews
AI Summary

Guests highly rate the and frequently praise the .

Categories

Cleanliness1.0
Service1.0
Location1.0
Room Quality1.0
Amenities1.0
Value for Money1.0
Food and Beverage1.0
Overall Experience1.0

Select topics to read reviews

М
МаріяuaUA
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 17, 2026

"Треш, це не коштує 1440 грн"

1.0

Нічого не сподобалось… Ну це було просто жахливо! Те що на фотографіях і те що вживу це зовсім інші різні речі,ви обманюєте людей ті хто приїжджають з інших міст особливо ввечері…куди діватися просто нікуди…

Я написала в чат де спілкувалась з дівчиною, написала що дуже брудно все відпадає на кухні чайник зіпсований, посуд взагалі торкатися неможливо,двері у ванну кімнату розбиті,чиясь жуйка на бильце мого дивану,якісь макарони на підлозі. Я попросила переїхати, приїжджаю на цю іншу квартиру, ключей немає, а там вже поселений хлопець з дівчиною, я стаю 9-я вечора на вулиці не розумію де я повинна сьогодні ночувати, якось ми переговорили і мене поселили в ще 1 сусідню квартиру… я не знаю ну це дуже зіпсувала мені враження, так я приїхала на один день по справах по роботі але це не значить що я повинна спати як безхатько.

Helpful?
I
IlonauaUA
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Aug 18, 2025

"Категорично не рекомендую це помешкання. Антисанітарія, шахраї"

1.0

Геть нічого, повна антисанітарія. Шахраї

Увага! Тут працюють шахраї! Не бронюйте це помешкання! Ми подорожували з сімʼєю, разом з маленькою дитиною, планували залишитися на 2 ночі, шукали апартаменти з пралкою, щоб попрати речі. Приїхали в апартаменти пізно о 23:30. Зайшли в помешкання, видно що воно вже давно не бачило ремонту, але це було б нічого, якби воно було чисте. На підлозі бруд, сміття, всюди павутиння, помітно, що покоївка не те що не мила підлогу, а навіть не замітала. Далі- гірше: ванна і туалет не милися напевно з місяць, бруд на кахлі вже товстим шаром, у зливі душу чуже неприбране волосся, раковина брудна, змішувач брудний, унітаз теж брудний. Дзеркала в квартирі всі брудні, в пальцях. В холодильнику чужа стара їжа, на підвіконні чиїсь шкарпетки. Найгірше з усього, що ми не змогли знайти повну кількість чистих комплектів постільної білизни. Одне з ліжок було заправлене, але там виявилося кілька комплектів один на одному і всі брудні, це було відчутно і на дотик і на запах. На сушці висіла постільна білизна, але її просто хтось повісив, вона теж була брудна. В шафі знайшли трохи чистої постелі і розділили на всіх, на всі спальні місця не вистачило комплектів. Тобто власники не перший раз продають гостям це помешкання не прибираючи його і кожен з гостей намагається виплутатися з цієї ситуації. А ще здається тут є клопи, через день зʼявилися сліди укусів на ногах. Я здійняла скандал, просила на ранок прислати покоївку, власник, а точніше Агенція (як виявилося, вони мають безліч подібних квартир, де деруть гроші з подорожуючих за жахливі умови) обіцяли що прийде покоївка на ранок прибирати, але не прийшла, я вимагала повернути гроші і що ночувати ми не будемо тут 2гу ніч. Повернули кошти тільки за другу ніч, а те що ми не змогли ні прийняти душ ні в чистоті поспати і наражали своє і дитини здоровʼя на небезпеку - за це не було жодної компенсації! Не беріть це житло, власники (Агенція) вимагають кошти наперед, інакше не покажуть де помешкання.

Helpful?