Od 02 do 10 września 2025 przebywaliśmy w apartamencie 2 (na drugim piętrze – domek ma 2 apartamenty), 2 pary – 4 os. Od samego początku wszystko zgadzało się z tym, co pokazywały zdjęcia. Apartament schludny, czysty (!), bardzo przestronny, z pięknym tarasem, z którego rozpościerał się widok na część kontynentalną kraju i startujące/lądujące samoloty (niedaleko jest lotnisko w Splicie, jednakże hałas w ogóle nie przeszkadza w odpoczywaniu). Apartament ma 2 niezależne sypialnie - każda ma osobną łazienkę, w jednej z nich jest pralka. Właściciel wyposażył tę łazienkę nawet w płyn do prania i płukania, suszarkę do włosów (raczej o niskiej mocy) oraz środki czystości (papier toaletowy, chemia do sprzątania, ściereczki). Dodatkowo, jest jeszcze jeden pokój (a’la salon) z łazienką i TV. Kuchnia wybitnie dobrze wyposażona: ekspres do kawy + filtry, kawa/sól/oliwa/pieprz również na stanie, czajnik, opiekacz/sandwich, zmywarka, piekarnik, tarka do warzyw, tłuczek do mięsa, dużo noży, papier do pieczenia, patelnie, garnki, otwieracz do wina, szklanki, kieliszki, sztućce, talerze, miseczki, środki czystości: tabletki do zmywarki, worki na śmieci, szufelka, gąbka + płyn do mycia naczyń. Każdy pokój ma działającą klimatyzację. W zamrażarce przywitały nas już przygotowane kostki lodu. Parking jest naprzeciw domku, za darmo. Zejście na plażę po dość stromych schodach, plaża czysta, kamienista. Zejście do wody z dość dużymi kamieniami, więc uważamy, że plaża jest raczej dla dorosłych/starszych dzieci. Woda czyściutka. Słońce oświetla plażę od rana do ok. 15:30-16:00, potem na plaży jest już cień, co może być plusem w momencie, kiedy skóra jest już zmęczona słońcem. Polecamy wziąć ze sobą pół-namiot/parasol, aby w czasie największego słońca mieć też nieco cienia. Właściciel niezwykle miły, dbający o szczegóły i o gości.