Stay Realm Logo

Discover

Hotels

Settings

Currency
Language
Loading...
2.6 / 10 Guest Rating

Dávid Apartman

Harang utca 26, Gárdony, hu

Dávid Apartman - main view

About the Property

Luxurious Garden Views and BBQ Facilities

Dávid Apartman in Gárdony offers a serene escape with garden views and convenient barbecue facilities. The air-conditioned apartments feature fully equipped kitchens, flat-screen TVs, and private entrances for ultimate comfort.

Convenient Amenities and Services

Enjoy the convenience of free WiFi, private parking, and access to a patio during your stay. The apartment complex provides bed linen, towels, and even a terrace in select units for a truly relaxing experience.

Explore Nature and Adventure

Located in Gárdony, guests can immerse themselves in nature with nearby hiking trails and outdoor activities. Whether you seek relaxation or adventure, Dávid Apartman offers the perfect retreat.

Book now for a memorable stay at Dávid Apartman and indulge in the beauty of Gárdony!

Facilities & Amenities

Free wired internet
Self parking (surcharge)
Offsite parking discounted rates available
Internet access
Japanese garden
Fishing nearby
Horse riding nearby
Paddle boating nearby
Offsite parking discounted rates available
Parking

Important Information

Check-in & Out

Check-in
Check-out12:00 PM

Property Notes

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Check Room Availability

1 night · 2 adults

No rooms available

We couldn't find any available rooms for these dates and guests. Try adjusting your search criteria.

Guest Reviews

2.6
Good53 verified reviews
AI Summary

Guests highly rate the good location and frequently praise the friendly reception.

Categories

Cleanliness1.1
Service4.1
Location5.1
Room Quality1.1
Amenities1.1
Value for Money1.1
Food and Beverage5.1
Overall Experience2.1

Select topics to read reviews

A
AttilagbGB
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 4, 2026

"Nem igen tudom értékelni, mások értékelései alapjan kerestem másik szállást"

5.0

Elsétáltam mellette de találtam jobbat így be se mentem

Nem is keresett a tulaj hogy egyeztessünk bármiről is

Helpful?
P
PetrahuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 2, 2026

"Good"

1.0

A szálláshely higiéniája katasztrófa.

Helpful?
A
AdélhuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 2, 2026

"RETEK FELSŐFOKON!Teljes átverés!!"

1.0

Érkezéskor ittas,kb hajléktalan várt.Itt lakik az emeleten a családjával.Kapubó l látszott,h az udvar szemetes,magas gaz,gyom,retek van.A fotók és a felszereltség 1%-ot nem fed a valóságból.Közelebb lépve a házhoz,full mocsok,retek és töménytelen bűz a házban.Itt lakik valaki/valakik vagy a család ezt a részt is használja.A falba is beívódott cigi füst szag.Borzasztó,nem mertem semmihez nyúlni.Hívtam a tulajt,kérdezve mikor járt itt,majd közöltem vele h itt 1 kilincset sem fognék meg!!!Teljes lelakottság,igénytelenség felső fokon!!!SZÖRNYŰ,MI VAN HA HOZOM A KISLÁNYOM IS?MI VAN HA TÁRSASÁGGAL JÖVÜNK,ÉS ÍGY H KETTESBEN JÖTTÜNK IS MÁS SZÁLLÁST NÉZTÜNK!!SOK helyen jártam,ilyennel nem találkoztam!!! NE GYERTEK IDE!!!Jah és aki itt lakik,gondolom neki kellene gondozni mindent...egész nap kiabálnak és isznak-cigiznek.Udvaron is szerte szét cigicsikk.És természetesen se evőeszköz,se wc papír,se kézmosó,se mosogatószer full nulla.De a piszok és az igénytelenség!!!!Mint ahol hajléktalanok laknak!!!

Helpful?
H
HidihuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Apr 30, 2026

"Good"

6.0

Meleg víz

Zaj van! Fent

Helpful?
Z
ZoltanrsRS
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Apr 8, 2026

"Good"

1.0
Helpful?
S
Szente GyulahuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Mar 25, 2026

"Good"

1.0

Furcsa, hogy teljesített foglalásként kezeli a Booking az esetet. Nem fogadott senki, nem itt szálltam meg. A semmiért fizettem. Gondolom sokan szeretnek így koppanni.

Helpful?
C
Csicsi79huHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Mar 14, 2026

"Good"

1.0

Csalás

Helpful?
K
KlauhuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Mar 5, 2026

"ALPÁRI, UNDORÍTÓ, MOCSKOS"

1.0

SEMMI! Örülök, ha nem kaptam el valami nyavalyát!!!

14-15 óra körött kellett volna bejelentkeznem, mert így jeleztem előre a szállásnak, amit ők elfogadtak. 14 után pár perccel érkeztem oda, majd odajött egy nő és szólt, hogy NINCS KÉSZ a szoba még 1,5 óra. Dolgom volt így 20:00 után értem oda. Se csengő, sem lehetőség a bejutásra. Hívtam a számot, és a tulaj/megbízott (azóta sem derült ki) mondta, hogy máris mennek ki hozzám beengedni. Majd szólt, hogy 4000 forint idegenforgalmi adót kell fizetnem a helyszínen a nőnek, aki kijön elém. Holott a Booking oldalán ez nem szerepelt, pedig ezt ki szokták írni. Tudom, mert évek óta a Bookingon foglalok. Kértem számlát erről is, de azóta is várom. A SZÁLLÁS IGÉNYTELEN, ALPÁRI ÉS MOCSKOS!!! Az eredetileg fehér színű vízforraló fekete a mocsoktól, a konyha ragad. A székek foltosak a kosztól. Minden tapad, undorító. Büdös van az apartmannban és csak fülessel vagy füldugóval lehet megmaradni a lakásban, mert a fent élő család rettenetesen hangos. Csatolok képeket. Az utolsó elotti napon az ENGEDÉLYEM NÉLKÜL mentek be “takarítani”, mert jöttek ellenőrizni a Bookingtól, persze el lettek utasítva. Így fél napot arra fizettem ki, hogy kint ültem míg ők “takarítanak”. Nem azelőtt kellett volna mielőtt én a fizető vendég bejelentkezek?!?!? A felső emeleten egy CSALÁD LAKIK ÉLETVITEL SZERŰEN. Egy pár és két gyerekük, akiknek az életük MINDEN MONDOM MINDEN részletét hallani!!!! MINDENT! Törölközőt nem kaptam. Amikor utolsó nap számlát kértem és kultúrált módon kifejeztem a nem tetszésemet a tulaj azt mondta idèzem “kurva anyád”. Mivel a fent élő csalák női tagjának kifizettem a forgalmi adót, (mert a tulaj azt kérte neki adjam és ő maga is kérte) de nem kaptam számlát, meg akartam kérdezni a nevét. Persze nem vállalta a felelősséget. Senki nem volt együttműködő így a RENDŐRSÉGHEZ fordultam, akik a helyszínen jegyzőkönyvet készítettek így ennek segítségével a feljelentés folyamatban van.

Helpful?
Z
ZsolthuHU
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Mar 5, 2026

"Good"

1.0

Semmi

Semmi nem tetszett, nem vettem át a szállást, mert lakhatatlan állapotban volt es van is. A szallasado egy szelhamos,hazug ember.

Helpful?
Z
ZsuzsannahuHU
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Jan 19, 2026

"Lesúlytó, becsaptak!"

1.0

Nem foglaltuk el a szállást. A hirdetésben szereplő képekkel ellentétben egészen más volt a berendezés, de főleg koszos volt. Nem volt klíma.

Helpful?