Stay Realm Logo

Discover

Hotels

Settings

Currency
Language
Loading...
8.6 / 10 Guest Rating

PIONOW Rodzinne Apartamenty Urocza 10

Urocza 10, Krynica Morska, pl

PIONOW Rodzinne Apartamenty Urocza 10 - main view

About the Property

Close to the Beach and Lagoon
Experience a relaxing stay just steps away from the beach and Zalew Wiślan lagoon. The perfect location for a tranquil getaway in Krynica Morska.

Comfortable Accommodation
Unwind in well-equipped rooms with flat-screen TVs, private bathrooms, and some offering scenic lagoon views. Enjoy the convenience of free WiFi and private parking during your stay.

Outdoor Activities and More
Explore the area with bike and car rentals available, perfect for cycling enthusiasts. Engage in fishing and hiking, or simply take in the city views from the barbecue area at PIONOW Rodzinne Apartamenty Urocza 10.

Book now for a memorable seaside retreat at PIONOW Rodzinne Apartamenty Urocza 10.

Facilities & Amenities

Offsite parking discounted rates available
Parking
Non-smoking rooms
Terrace
Family rooms
Massage services
Currency exchange
Non-smoking throughout
Staff adhere to local safety protocols
Guest rooms disinfected between stays

Important Information

Check-in & Out

Check-in
Check-out10:00 AM

Property Notes

A surcharge of PLN 30 applies for arrivals after 20:00 for each hour of late arrival. All requests for late arrival are subject to confirmation by the property.Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host When staying at the property with children, note that the property is legally obliged to apply standards for the protection of minors to determine the identity of the minors and their relationship with the adult they’re staying with. A deposit may be required at the property.

Check Room Availability

1 night · 2 adults

No rooms available

We couldn't find any available rooms for these dates and guests. Try adjusting your search criteria.

Guest Reviews

8.6
Excellent88 verified reviews
AI Summary

Guests highly rate the cleanliness and frequently praise the location.

Categories

Cleanliness8.2
Service8.8
Location9.2
Room Quality8.7
Amenities8.7
Value for Money8.4
Food and Beverage8.2
Overall Experience8.8

Select topics to read reviews

R
RyszardplPL
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 21, 2026

"Exceptional"

10.0

Personel na 10 pomocni uśmiechnięci ludzie spokój i cisza .Można przyjechać rowerami .Polecamy szczególnie sakwiarzom którzy po trudach podróży szlakiem R10 chcą parę dni odpocząć.

Helpful?
B
BozenaplPL
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 11, 2026

"Exceptional"

9.0
Helpful?
P
PawełnlNL
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Jan 19, 2026

"Exceptional"

10.0
Helpful?
B
BugajplPL
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Jan 19, 2026

"Good"

1.0
Helpful?
R
rafałplPL
Verified booking
extended_group
Standard Room
Stayed in Sep 20, 2025

"Exceptional"

10.0
Helpful?
J
JustynaplPL
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Sep 19, 2025

"Excellent"

8.0

Tylko dwa ręczniki na dwie osoby minimum 4 powinny być w sensie dwa małe i dwa duże, zwłaszcza że brak ręcznika papierowego przy aneksie kuchennym.

Helpful?
J
JózefplPL
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Sep 14, 2025

"Exceptional"

10.0
Helpful?
B
BeataplPL
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Sep 13, 2025

"ok"

8.0

Lokalizacja fajna

Helpful?
E
EwaplPL
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Sep 7, 2025

"Exceptional"

10.0

Cisza,spokój blisko nad zalew.co prawda kawałek do morza jest ale sama przyjemność się przejść. Apartament w którym byliśmy czyściutki.polecamy!!

Helpful?
B
BartplPL
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Aug 26, 2025

"Największy plusy to czystość, spokojna okolica z dala od miejskiego zgiełku i duża przestrzeń"

7.0

Byłem na wakacjach z żoną i prawie 2 letnim bąbelkiem. Wynajęliśmy apartament numer 9 typu penthose na drugim piętrze.To co, dla niektórych można uznać za nieudogodnienia dla mnie zdecydowanie było udogodnieniem, ale po kolei: -na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest jakby EKSKLUZYWNIE czysto -salon z aneksem jest naprawdę duży, duża jest również klimatyczna sypialnia ze skośnym dachem i dużym łóżkiem, balkonik jest spory, jak przestaną ciąć komary to można fajnie posiedzieć, jest ładny widok na Zalew Wiślany, łazienka jest czysta, nieduża, ale nie jest to klitka, że nie da się obrócić -aneks był spoko wyposażony, było wszystko co potrzebne do przygotowania sobie śniadania/kolacji. Czy obiadu to nie wiem, bo nie gotowaliśmy - byliśmy przecież na wakacjach :) -w bardzo bliskiej odległości jest plaża nad Zalewem Wiślanym. Jest niewielka, ale miły piaseczek, bardzo daleko płytko i jak nie chce się iść 1 kilometr nad morze, to można iść tam -morze oddalone o kilometr i dla mnie to jest plus, bo jest serio miły spacer przez las, wejście nad morze nie jest głównym wejściem w Krynicy, więc nie ma tam aż tak dużo ludzi. Przy wejściu jest mały sklepik odido z podstawowymi artykułami, ale też restauracja i piekarnia -w pobliżu na rogu Uroczej i Gdańskiej jest sklepik z podstawowymi artykułami, ale bliżej na Rybackiej 5 jest super sklepik, który od lat prowadzi miła starsza Pani i warto dać jej zarobić - ma taniej + mini jagodzianki wymiatają! -do centrum jest 1,5 km co uważam za plus, z dala od miejskiego zgiełku, okolica jest spokojna, cicho, można sobie zrobić miły spacer -blisko jest centrum rekreacyjne z urządzeniami dla dzieci w każdym wieku. Trampoliny, zjeżdżalnie, boiska, huśtawki, tor do rowerków, naprawdę mega super wyposażone -blisko są dwie knajpki. Szczególnie polecam tę z rybą oraz pizzą, bo jest naprawdę OK Obiekt zawierał dokładnie wszystko, czego potrzebowaliśmy. Jest usytuowany w spokojnej okolicy.

-na drugi rzut oka można jednak twierdzić, że jest JAKBY ekskluzywnie ;) -obiekt nie jest nowy i po głębszych oględzinach widać, że jest nadgryziony zębem czasu -pająki są prawdą, ale mi to kompletnie nie przeszkadzało. Nie widziałem tych dużych włochatych paskud, tylko małe domowe pajączki -deska od WC była ułamana, w przedpokoju nie było światła, lekko odchodziły listwy przypodłogowe. szczegóły… -współczuje komuś, kto musiał spać na kanapie w salonie, bo mnie od dłuższego siedzenia na niej bolał tyłek -łóżko w sypialni jest duże, ale przynajmniej raz mnie lub żonę bolała szyja po nocce -główny minus: jest głośno. Willa jest słabo wyciszona. Słychać dosłownie wszystko z “klatki schodowej”. dodatkowo, jeśli ktoś wynajmuje apartament na tym samym piętrze na wprost od schodów, który ma sypialnie nad naszym apartamentem to słyszysz każdy krok nad Tobą. Mieliśmy spokojnych gości, więc był raczej luz, niemniej wolę to napisać, bo przy innej intensywności ruchowej gości mógłby by to być spory koszmarek -moim zdaniem cena jest ciut za wysoka. Wyszło ponad 500 zł za nocleg i to moim zdaniem trochę za dużo. Akceptowalnie, ale ciut za dużo na ten standard.

Helpful?