Prelepo. Za odmor i uzivanje. Cisto, uredno, sredjeno. Sa svim stvarima potrebnim za boravak. Mir, tisina, lep pogled... Klima ima ali nam nije trebala, i ako je u vreme naseg boravka bilo preko 35 stepeni. Kuhinja kompletno opremljena, kupatilo sredjeno cisto i sve besprekorno funkcionise. Krevet udoban. Lokacija super. Centar zlatibora, Sarganska osmica, Drvengrad, Visegrad, Uzice, Kremna, Tara.... sve je blizu i za 15 - 60 min ste na bilo kojoj od ovih destinacija. Domacini extra. Za svaki savet, informaciju, za sve sto je potrebno. Izuzetno ljubazni ali ne nametljivi.
Ali nebi mi bili ljudi kada nebi nasli bar neku zamerku. Neko ce reci, malo dostupnih kanala na tv, neko ce reci nekompletni spilovi za igranje karata, neko ce reci nema dovoljno posudja... Da se ne lazemo, niti smo isli da bi gledali omiljene kanale na Tv (filmova ima, vesti i informacija ima, zabavnih emisija ima, preko 50 ottkljucajih kanala), da se kockamo (od dva spila karata bez problema moze da se napravi jedan i da se odigra koja partija tablica, padijansa, sedmice, deca da prave kule od karata....), da kuvamo i peckarimo,.. (nema aparat za kafu, nekom bi mozda usfalio veliki lonac. Pa na odmor ne idemo da bi kuvali, vec da bi odmarali. Sav osnovni i potrebni pribor je tu . Serpice, serpe, tigan, dzezba, soljice, tanjiri, escajg, case... i da se popije kafa, caj, i da se skuva supica i da se ispeku jaja, obari testenina, napravi tucak, uzina, vecera...).
Nama je bilo predivno. Prvi put smo ovde i destinaciju smo izabrsli preko informacija dostupnih na bookingu. I odmorili smo se.i uzivali u miru, tisini uz cvrkute ptca, i pogledu prepunim zelenila. I obisli i videli. I doci ce mo opet!