Stay Realm Logo

Discover

Hotels

Settings

Currency
Language
Loading...
9 / 10 Guest Rating

Monro Apartment

16 проспект В'ячеслава Чорновола, Lviv, ua

Monro Apartment - main view

About the Property

Luxurious Accommodation with Balcony and Kitchen
Experience comfort and convenience at Monro Apartment in Lviv. Enjoy the freedom of a balcony and fully equipped kitchen in every unit, along with free WiFi and on-site parking. Family rooms are available for larger groups.

Modern Amenities for a Relaxing Stay
Indulge in air conditioning, microwave, fridge, and flat-screen TV in all units. Relax in the bath, dry off with the provided hair dryer, and catch up on work at the desk. Some units even feature a terrace for breathtaking views.

Convenient Minimarket and Nearby Attractions
Stock up on essentials at the on-site minimarket. Explore the nearby cultural landmarks such as The St. Onuphrius Church, The Church of St. Nicholas, and Mariya Zankovetska Theater. With Lviv International Airport just 8 km away, your stay at Monro Apartment is bound to be memorable. Book now for an unforgettable experience!

Facilities & Amenities

WiFi available
Free WiFi
Parking
Free Parking
Non-smoking rooms
Air conditioning
Heating
Family rooms
Pets allowed
Lift / Elevator

Important Information

Check-in & Out

Check-in
Check-out11:00 AM

Property Notes

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian. A deposit may be required at the property.

Check Room Availability

1 night · 2 adults

No rooms available

We couldn't find any available rooms for these dates and guests. Try adjusting your search criteria.

Guest Reviews

9
Exceptional13 verified reviews
AI Summary

Guests highly rate the and frequently praise the .

Categories

Cleanliness7.8
Service10.0
Location10.0
Room Quality7.8
Amenities10.0
Value for Money8.8
Food and Beverage10.0
Overall Experience7.8

Select topics to read reviews

К
КристинаuaUA
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Jun 8, 2026

"Excellent"

8.0
Helpful?
О
ОксанаuaUA
Verified booking
extended_group
Standard Room
Stayed in Jun 8, 2026

"Very Good"

7.0

Чудове розташування, в 5 хв. ходи до ТЦ Форум, до оперного театру -10 хв. Власники швидко відповідають на усі питання. Були з дитиною, то в будинку є дитячий майданчик, поруч купа магазинів. Дякуючи минулим мешканцям, залишились від них: цукор, сіль, олія.

Нас було 4 дорослих, подушок на усіх не вистачило, постільну білизну брали свою, так би не вистачило на усі ліжка. Хотілося б, щоб у помешканні були хоча б мило, миючі засоби для посуду, рулон туал.паперу.

Helpful?
M
MariiauaUA
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 6, 2026

"Exceptional"

9.0
Helpful?
А
АлёнаuaUA
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 4, 2026

"Exceptional"

10.0
Helpful?
А
АлёнаuaUA
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 4, 2026

"Exceptional"

10.0
Helpful?
К
КкuaUA
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in May 18, 2026

"Excellent"

8.0
Helpful?
A
AnnauaUA
Verified booking
extended_group
Standard Room
Stayed in May 5, 2026

"Проживання ок, всього було достатньо, комунікація з володаркою квартири і оплатою незрозуміла і під питанням"

4.0

Гарна локація, і досить чисто.

Дуже непевний процес заселення і виселення. Господарка квартири не повідомила попередньо про те що буде вимагати залог (2,500), при тому що не через сам букінг, а напряму їй, враховуючи що також треба було ще скидати передплату. Потім при заїзді оплату попросила також готівкою. Сказала що нам буде виселяти або вона або покоївка, перевірять стан квартири (ми подорожуємо з цуциком, тож спочатку я подумала що питання буде просто по тому чи будуть пошкоджені меблі). На наше прохання надати список тоді речей за якими буде проходити перевірка, власниця сказала що це просто перерахування дзеркал, телевізорів, рушників ітд і що вона довше буде його складати ніж ми там жити (списку не надали якщо коротко). Ми за день до виїзду написали час коли будемо виселятися, власниця сказала добре, а ранком пише що не приїде, і попросила кинути картку на повернення залогу. Через те що була оплата неузгоджена з букінг і навіть не через онлайн сервіс, в нас не було довіри щодо того чи взагалі буде те повернення, Згруба ми б виїхали а нам би написали що не вистачає н-речей. Ми попросили приїхати, пояснили нашу позицію, власниця сказала що те що вона на букінг і є гарантією. Щойно ми згадали за залог і оплату готівкою вона сказала що вже викликає таксі і скоро буде (до цього сказала що була в пробці вже годину). Виселяти приїхала не вона, а покоївка як ми зрозуміли, а також повернення залогу було частинами. Перебування було спокійне, ніяких проблем не було, але на фоні непевної комунікації щодо грошей, дуже зіпсувалось враження від проживання там.

Helpful?
A
AnastasiiauaUA
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in May 4, 2026

"Погані враження"

1.0

Нічого. Ми так і не змогли пожити у цьому помешканні.

Ми прибули близько 19:00 з маленькою дитиною, але вже на етапі заселення почалися проблеми — дуже довго не могли зв’язатися з господинею, бо нібито “не ловив зв’язок”. Після дороги це було максимально неприємно і ускладнило заселення. Коли зайшли в квартиру — вона виявилася дуже брудна. Ми були в білих шкарпетках, і буквально за кілька хвилин вони стали чорними. Господиня запропонувала швидко помити підлогу вже при нас — ми погодились, бо не було сил шукати інше житло. Поки вона мила підлогу, з’ясувалося, що не працює інтернет. При цьому в квартирі ще й немає мобільного зв’язку — тобто ти взагалі без зв’язку: ні подзвонити, ні написати, ні працювати. Квартира в дуже занедбаному стані: зламані меблі, місцями немає нормального світла, пилюка на поверхнях і декоративних елементах. Вода — ледве тепла. У ванній немає навіть мила в дозаторах — натомість дали якісь залишки в брудних банках з нальотом. “Капці”, про які говорила господиня, — це ношені, порвані одноразові тапки, які б мала викинути покоївочка, але не викинула) Ми не залишилися і поїхали в готель.

Helpful?
А
АнтонuaUA
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in May 4, 2026

"Good"

6.0

Новий житловий фонд, класний житловий комплекс. Центр в пішому доступі. Гарне планування квартири, наявність 2х с/в це круто

Поганий Інтернет і мобільний зв'язок в квартирі, по чистоті трішки підхрамує, були лушпіння в комоді та осколок на підлозі валявся, балкон не прибраний взагалі, на стелі в деяких місцях було павутиння. Ще прийшлось доплатити за собаку (ну таке собі, неначе як в Одесі колись з тебе брали за все і просто так)... При такий недоліках, господарка вела себе неначе сдає люксову квартиру. Ще осадочок , як приймала квартиру, то власниця переглядала білизну і рушники чи не забруднили ми їх... Комон, серйозно... Це ж логічно що це може бути брудним...

Helpful?
M
MariiauaUA
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Sep 29, 2025

"Нічого не сподобалось, квартира просто як хостел, все старе дешеве, квартира не комфортна абсолютно,"

1.0

Нічого

Нічого не сподобалось, квартира просто як хостел, все старе дешеве, квартира не комфортна

Helpful?
1
2