Prostorný byt, hodně pokojů, terasa, lokalita co se týče cestování po okolí, pračka, sušička, parkování.
Po příchodu zklamání z všudypřítomného prachu. Ponožky jsme meli okamžitě černé. Podlaha špinavá, všude prach. Musela jsem vytřít celý byt, abychom tam mohli chodit bez bot. Pěkně na kolenou hadrem, protože mop tam sice byl, ale špinavý, chlupatý. Záchodovou rohožku jsem musela vyprat, protože jsem se bála, že něco chytneme. Prostěradla děravá.
V ubytování nejsou ručníky, fén, síto, otvírák.
To vše by se ještě dalo, ale...
Byt je nad restaurací a pod dalšími pokoji.
Rachot od půl šesté ráno do večera do jedenácti nebo i déle, záleží, kdy vstanou hosté nad vámi a kdy odejdou hosté z restaurace. Z restaurace slyšíte hosty, posouvání židli, stěhování sudů a přepravek. Fakt rány, nevím, čím tam mlátili.
Plus pod oknem jedné z ložnic (přímo, ne někde dál) je umístěn větrák (možná klimatizace) z restaurace, která se zapíná co 5-10 minut a dělá hrozný rachot, smrdí a duní, že vás to ruší i v dalších pokojích. I když zavřete okna, pripadate si jak u dálnice. Tomu přispívá i to, že barák stojí u celkem frekventované silnice, která není v nejlepším stavu.
Některá okna nemají síť proti hmyzu.
Na obou stranách bytu, když otevřete okna, vám jde do bytu kouř z cigaret. Z jedné strany od hostů, z druhé od personálu. Chodí tam také telefonovat, takže rachot.
Když ale zavřete okno v koupelně, smrdí to tam jak z kanálu.
Při našem pobytu dělal soused stavební úpravy před domem, takže náklaďák, bagr... další rachot.
Nádobí jsem vydrhla, abych v něm mohla vařit. Varnou konvici vyčistila od stoletých usazenin kamene.
Dveře do koupelny a do jedné ložnice nešly zavřít, kvůli poškozenému kování.
Za celý týden jsme se nevyspali. Nechápu, že to tu někdo nenapsal. Nikdy bychom sem nejeli a už rozhodně nepřijedeme.
Na fotografiích jsou děravá prostěradla, prach na zemi i na nábytku (i hned vedle nabídky vín) a rohožka z toalety. Podělila bych se více, ale lze přiložit pouze 4.