З самого початку коли ми спілкувались у букінгу нам не хотіли кинути фото нашого номеру, просто сказали знайти з-поміж орієнтовно 90 фото, фото фіолетового номеру, ну типу ми очікували зовсім інший номер, коли нас заселили ми туди мʼяко кажучи розчаровані, не суть у грошах, ми б доплатили за кращий номер, але вийшло, що ми жили прямо біля центральної дороги десь мʼять метрів, їздили машини, літали квадроцикли, не можливо було виспатись. У самому номері сморід каналізації був нереальний, у нас була спільна кухня з іншими жильцями, але ми заїхали перші і як нам сказали, що вже все прибрано, як ми зайшли у кухню, так і вишли, у раковині жахіття, я думала що не встигну до туалету добігти після цього. Вирішили піти у басейн купнутись, але біля нас весь час ходили їх працівники, було не комфортно там перебувати, а через пів години прийшла група з 4 мужланів, почали пити алкоголь, сміятись так, що і сусіди чули, а з ними на пару сиділи ті працівники, ми просто втікли у номер. Зона барбекю одна і ми три години чекали, щоб ті мужики на смажили мʼясо, прийшли туди, там все брудне, розкидане, я ще після них прибирала стіл, бо навіть не було де розкласти свої речі, добре, що ми мали свої шампурі і сітку, бо так би залишились голодні, а найближче атб через пару кілометрів, магазинів нема. Їли також у номері на малесенькому столику, бо у кухню було гидко заходити. Включити телевізор а він взагалі не показує нічого…. Ще забула сказати, що там зразу біля подвірʼя їдуть поїзди і готуйтесь, що вночі може він їхати або рано раненько і хата буде аж здригатись, тобто у нас було комбо, з одного боку траса, з іншого колія🤯Другого дня ми навіть не хотіли перебувати тут, на цілий день поїхали у гори. Повернулись втомлені, а до 2 ночі хтось чи то грав на піаніно чи то таку музику слухали, я думала що як піду до них, живого місця не залишиться, так з квадратною головою ми виїхали звідти, щей виселення до 11… Ну ніколи б більше туди не повернулись за ніякі гроші.