Sanjska hiška, ravno prav velika za 4-člansko družino. Zelo okusno opremljena (končno pohištvo, ki paše v sobo in je povrhu še zelo lepo in ne tako kot marsikje ko je vsak stol drugačen in je videti, kot da so v apartmaju "ostanki" pohištva), v hiški je vse kar bi lahko potrebovali - poleg "osnovnih" šampon, gel za tuširanje, milo, so dodani še balzam za lase, fen, losijon za telo, parfum, vatirane paličice za ušesa, za vsakega člana po 3 brisače (in še več v omari), za vsakega po dva vzglavnika (nižji in višji, da si vsak izbere udobnejšega), v shrambi pa tudi prva pomoč, krpe, čistila,... terasa je super lepa, trava kot narisana (mehka in gosta), naš kuža je neizmerno užival! Edina "slaba" stran je bila letna kuhinja, kjer je plinski štedilnik, a plina v bombi ni bilo, tam je tudi kamin kjer bi se dalo zakuriti žar, a ker ni pravilno napeljanega zračenja, se oglje sploh ni uspelo segreti do pečenja, tako da smo čevapčiče pač spekli v ponvi. Če vam letna kuhinja ogromno pomeni, boste morda razočarani, a nam to ni bilo pomembno, zato je ocena namestitve še vedno odlična. Gostitelji pa neverjetno prijazni! Še paketek dobrodošlice nas je pričakal-čips, rogljički, piškoti, kava, bruskete, mleko, pivo, vino, radenska in sok, v vsaki sobi pa je bila na nočni omarici mala plastenka vode-zares lepa pozornost! Kuhinja je odlično opremljena s kuhinjskimi pripomočki (manjka le kaka posodica za sladoled), pa tudi z začimbami (v njej najdete od olja, kave, čaja, sol, poper, bazilika, paprika v prahu, itd.). Skratka na kratko-ne morem prehvaliti namestitve in gostiteljev. Kar se pa lokacije tiče pa je super plaža 5 minut vožnje stran-tam je pasja plaža (s senco) in običajna plaža s prostorom v senci (ali na soncu), neskončni bazen, ležalniki in senčniki za doplačilo...