A szállást érkezésünk előtt 3 órával mondták le üzenetben, rendszerhibára hivatkozva, hogy nem kapták meg a foglalást. A foglalás visszaigazolása nálam megtörtént, mi mentünk a foglalásnak megfelelően. Érkezésünk előtt 3 órával üzenetben annyit közöltek, hogy ők nem kapták meg a foglalást valamiért (bár ha nem történt volna meg a foglalás vagy hiba lett volna benne, nem tudtunk volna booking foglalás üzenetben sem beszélni, ezért több, mint valószínű, hogy csak emberi mulasztáson múlt az egész, amivel nem is lenne gond, ha legalább beismernék), ezért ezúton lemondják, további szép napot. Mindezt úgy, hogy egy 4 éves gyermekkel együtt, 10 ember utazott több, mint 7 órát Parajdra.
Amikor megpróbáltam felhívni őket, fel sem akarták venni, erős üzenetben történő utasítás után vették csak a fáradtságot, hogy felvegyék a telefont. Megszólalni sem hagytak, magyarul sem voltak hajlandóak megszólalni, hiába van kiírva, hogy tudnak és beszélik. Ezzel nem is lett volna gond, a gondunk azzal volt, hogy megszólalni sem lehetett, mert magát védve, szavamba vágva mondta a magáét a szállásadó, hogy ez nem az ő hibája.
Amikor kiderült, hogy szabad a szállás és nem lett kiadva másnak, csak nem készítették elő vendégfogadásra, hiába mondtam neki, hogy akkor van 3 órájuk erre, mert annyi utazás vár még ránk a szállásig, nem voltak hajlandóak előkészíteni és felkészülni a fogadásunkra.
Mindezek mellett még annyi emberség sem volt bennük, hogy legalább segítsenek másik szállást keresni, ha már ők szó szerint az utolsó pillanatban lemondták. Erre sem voltak hajlandóak, közölték, hogy nem tudnak segíteni, remélik találunk kedvünkre való másik szállást, viszlát.
Undorító hozzáállás, emberségből, empátiából nulla!
Ezután az élmény után senkinek nem tudom ajánlani ezt a helyet, sem a szállásadót, mert kritikán aluli a hozzáállásuk!
Erdélyi vendégszeretetnek híre sincs ennél a szállásnál!