Nyaralásunk szégyenfoltja, nem ajánljuk, hiába a sok pozitív vélemény. Hatan érkeztünk este nyolc óra után, Jesoloból, fáradtan. Amikor megérkeztünk fogadtak minket, elkérték az iratainkat fénymásolni, majd rögtön a pénzt is, persze a fizetésről semmilyen igazolást nem láttunk. Bemutatta a házat majd vacsorára ajánlott egy éttermet, megvacsoráztunk, visszaértünk, leültünk még beszélgetni, megkínáltuk a házigazdát is sörrel, illetve drága rövid itallal is. Amiután mindenki elvonult a szobájába éjjel egy óra környékén a házigazda feljött a szállásra és körbejárt, benyitott minden helyiségbe, majd Olaszul kezdett fennhangon beszélni, mi öt nyelvet beszélünk, Ő a kiírások ellenére nem beszélt csak Olaszul, az nállunk pont kiesik. Hangsúlyoznám, hogy a szálláson csak az ágyakat használtuk,abból sem mind, még csak ki sem pakoltunk úgy aludtunk, hatan három szobában, miközben a bérelt házban bemutatta mind a hat szobát, hozzá tette, hogy a villanyokat ne nagyon kapcsoljuk mert neki drága, hiába fizettük. Felkeltünk, mentünk a már fizetett reggeliért, ekkor a házigazda közölte, hogy Ő neki, habár már minden rendezve volt, több pénzre van szüksége, azt hogy miért azt viszont már nem, csak azt, hogy vagy kifizetjük ezt az ismeretlen eredetű plusz költséget -nem kis összeg-, vagy rendőrt hív. Összességében, út közben megálltunk egy éjszakára aludni, 170 euró volt a booking szerint mindennel egybe, ezt oda is adtuk. Tisztességesen, tisztán hagytunk mindent de az egésznek egy hatalmas és gusztustalan átverés lett a vége amitől még az étvágyunk is elment így a reggelit sem fogyasztottuk el. Társunk ott felejtette egy fülhallgatóját, melyet további 45 euróért adott csak vissza, de amíg nem látta a házigazda a pénzt, addig úgy tett mintha nem tudná hol van, a pénz után hirtelen az is előkerült. Így összesen több mint 250 euró lett. Nem ajánljuk senkinek sem. Főleg nem annak aki nyugodtan akar pihenni.