Відпочинок зіпсований. Апартаменти не придатні для відпочинку. В приміщенні всюди було дуже грязно, таке враження, що ніхто і не чекав на заселення.Окремо хочу сказати про кухню. Таке враження, що весь посуд познаходили десь на смітнику. Кришка чайника відламана, а скільки всередині було накипу, а зверху бруду!!! Словами описати не можливо. Мало того, що для сім'ї з 5 дітьми посуду було дуже мало, він геть
увесь вкритий застарілим жиром, накипом, нагаром, ми в житті такого безладу на кухні не бачили.
Ми приїхали 7 гостей, а там було 5 грязних ложок, взагалі кухня- повний хаос, мусорна свалка.
У шухлядах для посуду страшенний запах плісняви.Такий же пліснявий і "каналізаційний" запах по всій квартирі, його не можливо було провітрити.
Пані, яка нас заселяла, навіть не зайшла показати, що де знаходиться, як і чим користуватись, дала ключі і швидко поїхала.
Коли ми це все побачили, відразу зателефонували до неї, сказали, що тут жити не можливо, ми хочемо, щоб вона приїхала, вирішила ці проблеми або повернула кошти, хоча б частково(ми бронювали через букінг і всю суму проплатили наперед).
Вона пообіцяла, що приїде на слідуючий день і все вирішимо.
На жаль, за 10 днів вона не те що не приїхала, навіть на тел.дзвінки не відповідала, прислала якусь "подружку" з " новим" старим" чайником, таким же грязним тільки цілим. Ми хотіли озвучити свої претензії цій пані, вона виявилась не чуючою, написала нам на тел, що якщо нас не влаштовує, залишайте ключ і з'їжджайте. Потім з'явився якийсь пан, почав питати, що не так, ми все показали, розказали, що нас обманули, назвали апартаменти Luxury, поставили норм.фото, а насправді це треш.
Він все подивився, підтвердив, що так і є, але :"Ми тут не причому, ви бронювали через букінг, звертайтесь туди."
Ми так і зробили.
Дякуємо букінгу, від себе вони нарахували якісь бонуси, але на цю пані повпливати не змогли.
Вона так само не відповідала на їхні запити і тел.