сподобалось спілкування з хозяйкою , по WhatsApp, відповідала швидко, на всі запитання відповіла , все пояснила.
В квартирі можна сказати було прибрано, постіль чиста рушники теж..
Всі прилади працювали , вода горяча є ., туалетний папір ,
миючі засоби, інтернет були.
ДОБРЕ ЩО МИ БУЛИ ТАМ ТІЛЬКИ ОДИН ДЕНЬ
Але 👇
1. Квартира знаходиться в незрозумілому місці, що навіть по гуглу не могли знайти.
Тільки після того як я попросила хазяйку прислати фото що поблизу знаходиться , насилу знайшли.
2.підніматись сходами дуже важко, хвилин 10.
З чемоданами дуже важко.
Паркова далеко за 15 хвилин. Приблизно від місця проживання. , місця для парковки вітальні важко знайти., але можливо .
10 евро в день , вночі безкоштовно.
3. Біля квартири вузький провулок, Грязний, обісцяний, недокурки , смітя, ремонт в провулку, якась конструкція булівельна на весь прохід, страшно було за дітей щоб нічого не впало на голову.
4. навпроти чи бордель чи якась забігаловка , вони шуміли вони всю ніч.
5.. вана з туалетом дуже маленька сумісна , ще і , аварійна, пирило там відламується постійно.
6. у невеличкій комірці пральна машина працює , , але крім неї поряд купа брудної білизни валяється від попередніх жильців і
в коробці на полу 🥵полу дохлі миші у якому розчині ..😪😪мабуть вони їх там травлять у цьому розчині .
7. На вікні немає штори, тож нас сусіди могли навпроти бачити , а якщо закрити вікно то дуже жарко
8.😪 немає вентиляторів, дуже спекотно було , не було чим дихати .
Ті вентилятори коштують 30 евро , вже могли б і купити ,..як люди платять за ніч 250 евро.
6. У другій спальні немає вікна , навідь немає можливості там спати , бо немає свіжого повітря . А перша спальня сумісна з кухнею, і коли готуєш то ще жарке, бо немає вентиляторів, витяжка не працює .
Можц рекомендувати це житло , хіба що любителям єкстриму і запахів сечі і сміття.😅