About the Property
Prime Location in Bergen
Modern Amenities
Outdoor Spaces for Relaxation
To reserve your stay at Dinbnb Appartments and experience the charm of Bergen, book now!
Nykirkeallmenningen 21, Bergen, no
























Prime Location in Bergen
Modern Amenities
Outdoor Spaces for Relaxation
To reserve your stay at Dinbnb Appartments and experience the charm of Bergen, book now!
We couldn't find any available rooms for these dates and guests. Try adjusting your search criteria.
Guests highly rate the good location and frequently praise the friendly service.
NOFantastisk beliggenhet
Verandadør var ødelagt, så vi fikk ikke benyttet verandaen. Vask på bad rant veldig dårlig ned. Krakk til å sitte på i stuen kunne ikke brukes, den falt fra hverandre. Den andre krakken på bilde fra stua var ikke der.
PLClose to the city center.
CH
TRTesise giriş yapamadık, kod göndermediler ve muhatap bulamadık, Allah tan booking.com sorunumuzu çözdü, alternatif konaklama bulduk
NO
FRLa localisation.
La manque d’éléments dans la cuisine
NLNiets, zeer slecht door verhuurder (niet Booking; die voor het karretje werd gespannen om probleem verhuurder op te lossen)
Alles, stonden met gezin 4 kids en een hond na lange reis voor een gesloten deur. Al in instructies stond standaard dat de sleutel moeilijk ging. Die ging dus helemaal niet. Verhuurder (alleen telefonisch beschikbaar)kwam met een smoes dat een annulering gemaild zou zijn, hetgeen niet waar was. Op de dag zelf ontving ik nog berichten fijn dat je zo incheckt en lieten ze me nog online extra betalen voor hond, eerder inchecken en borg. Er werd niets geregeld en we hadden geen overnachting. Ruim 1,5 uur bezig geweest en toen samen met Booking een alternatief kunnen vinden. Daar ging onze middag in Bergen.
NO
NO
NLThe location is simply excellent! Everything is close by, both the market and the shops.Parking!Price for accommodation.
Ручка дверей на балкон була зламана, довелося через вікно входити і відчиняти-зачиняти двері. Недопалки на балконі не були прибрані.2 пуфика(як на фото) в їдальні були поламані.Миска 1 скляна була розбита про що ми повідомили господареві,на що він запропонував зараз або після нашого від'їзду усунути неполадки і не брати з нам за це додаткову вартість(заставу).Ми сказали після від'їзду краще.