About the Property
Prime Location
Modern Amenities
Nearby Attractions
Book your stay now for a memorable experience at Park View Apartment - City Centre.
6 Jókai tér, Budapest, hu




























Prime Location
Modern Amenities
Nearby Attractions
Book your stay now for a memorable experience at Park View Apartment - City Centre.
We couldn't find any available rooms for these dates and guests. Try adjusting your search criteria.
Guests highly rate the great location and frequently praise the clean and spacious apartments.
GBThe location was very good and the apartment was lovely
US
LT
HRApartman je veoma prostran, lijep, udoban i na odličnoj lokaciji. Gradski prijevoz je na glavnoj ulici pored te treba svega minutu, dvije do stanice. Bilo nam je odlično te ako bude prilike, vratit ćemo se :)
PLGeneralnie jednym z nielicznych pozytywów tego apartamentu była idealna lokalizacja. Bliskość do metra,tramwaju i linki autobusowych wynosiła raptem 1minutę. Atutem był też darmowy parking. Co prawda oddalony od mieszkania 10minut pieszo ale najważniejsze, że był. No i Czystość . Apartament był czysty
Pierwsze i najważniejsze temperatura. W mieszkaniu panował upał. 29.8 stopni w dniu przyjazdu . W salonie stał klimatyzator podłogowy, który działał miejscowo i oczywiście przy otwartym oknie ( ponieważ rura musiała być wystawiona ) przy tym był bardzo głośny. Bez tego nie dało się funkcjonować w mieszkaniu ( chociaż nocą temperatura spadała jedynie o 1.5stopnia ). W nocy nie można było zamknąć okna (" klimatyzacja " nie działałaby ) przez co nie dało się spać przez hałas. Apartament znajduje się w centrum więc praktycznie do samego rana słychać imprezy, ludzi, Krzyki, śpiew itp. Przez cały wyjazd nie przespaliśmy nocy . Ważne jest też, że mieszkanie znajduje się w bardzo starej kamienicy na 3 piętrze. I pierwszy widok drzwi wejściowych od razu odrzuca. Kolejny minus brak papieru toaletowego oraz zapałek /napełnionej zapalniczki . Od razu po przyjeździe trzeba było szukać sklepu a to raczej podstawy" wyposażenia " Minus za brak dostępu do szafy. W sypialni stał mini wieszak na koszule itp. jednak jak przyjeżdża się trzyosobową rodziną na 7 dni szafa jest niezbędna. ( Stała w salonie jednak była zapełniona ) Mamy wrażenie w ogóle,że na co dzień tam ktoś mieszka . I minusem była lekka ceremonia parkingu. Nie mieliśmy pilota do bramy . Żeby wyjechać / wjechać autem trzeba było wejść wejściem głównym i od środka otwierać bramę wjazdową. Muszą być do tego dwie osoby gdyż po wciśnięciu przycisku otwierającego bramę zanim się wsiądzie brama się już zamykała .... Generalnie przeżyliśmy ;) ale osobiście nie powrócę i z przykrością pierwszy raz to stwierdze - nie polecę znajomym.
PLSuper apartament w samym sercu Budapesztu. W opisie apartamentu jest brak klimatyzacji. Pomimo tego właściciel zapewnił klimatyzację stacjonarną co było zbawienne przy 36 stopniach. Jest to apartament na ostatnim piętrze w kamienicy, nie ma windy ale to nam nie przeszkadzało. Niesamowicie cicho , zastanawialiśmy się czasami czy ktoś tu jeszcze mieszka 🙂🙂Jeżeli ktoś przyjedzie samochodem to warto zarezerwować sobie parking w garażu podziemnym znajdującym się około 400 metrów od kwatery. To duże ułatwienie dla tych którzy przyjeżdżają samochodem ale trzeba to zrobić z pewnym wyprzedzeniem. Wjazd i wyjazd bezproblemowy. Niezwykle czysto co pozwala się tym aspektem nie zajmować. A i jeszcze jedno kod do bramy dostaniecie w wiadomości. Do drzwi wejściowych do apartamentu tak, że klucza nie potrzebujecie. Wpisujecie kod i wchodzicie. Podsumowując jest naprawdę bardzo dobrze. A jeśli chodzi o miasto to zakochacie się od pierwszego wejrzenia.
Można było film z instrukcją dostania się do garażu wysłać dużo wcześniej o co prosiliśmy. Ale to nie był tak wielki problem. Po podjechaniu pod garaż dostaliśmy instrukcje natychmiast.
SKTento apartmán ponúka naozaj seriózny priestor a má veľmi výbornú polohu v centre mesta.
Pre rodinu s dvoma deťmi je menší problém 3 poschodie bez výťahu a problém či skôr jemná komplikácia s parkovaním, parkovisko je cca. 8min od apartmánu.
PLŚwietna lokalizacja, w mieszkaniu bardzo czysto. Duża przestrzeń. Doskonałe wyposażenie kuchni i łazienki. Świetna gospodyni. Parking dla auta.
Apartament jest na 4 piętrze w kamienicy, nie ma windy. Nam to nie przeszkadzało, ale może dla kogoś być ważne.
BG
PL