Stay Realm Logo

Discover

Hotels

Settings

Currency
Language
Loading...
8.8 / 10 Guest Rating

Rebany Apartman 2 Free parking, Central Location

Hunyadi János utca 22-3 318, Debrecen, hu

Rebany Apartman 2 Free parking, Central Location - main view

About the Property

Luxurious Amenities
Enjoy the spa bath and a fully equipped kitchen with modern appliances, ensuring a comfortable stay.

Convenient Location
Explore nearby attractions such as Déri Museum and Protestant Great Church of Debrecen, just a stone's throw away.

Private and Secure
With a private entrance and safety deposit box, guests can relax and unwind in a secure environment.

Book now to experience a perfect blend of luxury and convenience at Rebany Apartman 2 in Debrecen.

Facilities & Amenities

Free wired internet
Self parking (surcharge)
Offsite parking discounted rates available
Internet access
Offsite parking discounted rates available
Parking
Non-smoking rooms
Air conditioning
Non-smoking throughout

Important Information

Check-in & Out

Check-in
Check-out10:00 AM

Property Notes

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Check Room Availability

1 night · 2 adults

No rooms available

We couldn't find any available rooms for these dates and guests. Try adjusting your search criteria.

Guest Reviews

8.8
Excellent22 verified reviews
AI Summary

Guests highly rate the good central location and frequently praise the convenient access to shopping malls and attractions.

Categories

Cleanliness6.8
Service9.3
Location10.0
Room Quality7.9
Amenities8.8
Value for Money9.3
Food and Beverage10.0
Overall Experience8.2

Select topics to read reviews

K
KerrusUS
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 7, 2026

"Exceptional"

10.0
Helpful?
H
HannauaUA
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in May 17, 2026

"Exceptional"

10.0
Helpful?
K
KisshuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in May 7, 2026

"Tökéletes!!!"

10.0

Fantasztikus szállás, csak ajánlani tudom mindenkinek! Minden tökéletes volt az érkezéstől a távozásig. A szállás rendkívül tiszta, igényes és kényelmes volt, minden pontosan olyan, mint a képeken sőt, élőben még jobb! A szállásadó nagyon kedves, segítőkész és figyelmes volt, mindenben azonnal segített. Ritkán találkozni ennyire vendégközpontú hozzáállással. Látszik, hogy szívvel-lélekkel foglalkoznak a hellyel. Nagyon jól éreztük magunkat, biztosan visszatérünk még! Bátran ajánlom mindenkinek, aki nyugodt, tiszta és minőségi szállást keres.

Helpful?
D
DANIELAroRO
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Apr 20, 2026

"Exceptional"

10.0
Helpful?
J
JohnnydeDE
Verified booking
extended_group
Standard Room
Stayed in Jan 22, 2026

"Exceptional"

10.0
Helpful?
K
KovacshuHU
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Jan 19, 2026

"Exceptional"

10.0

Kellemes, tiszta, csendes, udvarias-barátságos személyzet, kényelmes ágy, tökéletes elhelyezkedés. Biztosan ide fogunk jönni máskor is!

Helpful?
V
ViktóriahuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jan 19, 2026

"Felháborító, pihenésre és tisztálkodási lehetőségre alkalmatlan, koszos."

1.0

Központi elhelyezkedés.

A szobában NEM MŰKÖDÖTT a kizárólag elektromosan működtethető redőny, ami miatt próbáltam elérni a szállásadót. A szobában lévő névjegykártyán szereplő telefonszámon a hölgy közölte, hogy nem ő az üzemeltető. A Rebany Apartmantól kaptam előzetes SMSt az elérhetőségről, amikor ezt a számot hívtam, a számon előfizető nem volt kapcsolható. A booking által megadott emailre küldtem emailt, valamint az általuk megadott (immár harmadik) telefonszámot hívtam többször, amely kicsengett ugyan, de senki nem vette fel, majd egy idő után kinyomták a hívásomat, egy rendkívül "udvarias" és cizelláltan megfogalmazott üzenetet küldve: "Inkább SMS-t írj". Leírtam a problémát, amire az illető annyit jelzett, hogy nem tud telefonon beszélni, majd csak másnap (!) küld szakembert, aki rendezi. Az időpontot megadtam, "Rendben" üzenet jött, de semmi nem történt, a szállásadó ígéretével szemben nem oldotta meg ezt a problémát!! Tisztázás kedvéért: a Rebany Apartman2 központi elhelyezkedésű, a Fórummal szemben, gyakorlatilag a szoba egyik teljes fala ablak, sötétítő függöny (egy-egy dekorcsíktól eltekintve, mely funkcionálisan jelentéktelen) nincs. Nem csupán a belátás akadálytalan a szobába, gyakorlatilag a folyamatosan beáramló utcai világítás és erőteljes zaj miatt a pihenést is ellehetetlenítette. A fürdőszoba fürdésre ALKALMATLAN: a fürdőszobában a zuhanykabint rosszul szerelték be, ennek megfelelően ha a zuhanyfejre lett állítva a csap, a VÍZ ELÁRASZTOTTA a fürdőszobát, mivel kifolyt a zuhanykabin alól - javaslom, hogy a szállásadó talán nézzen szét az apartmanjában, hogy mi hogyan működik, ha már egyszer ilyen összeget kér el érte... A fürdőszobai csapból alig ment le a víz egy egyszerű kézmosásnál. A látszólag igényesen berendezett apartman első ránézésre jó benyomást keltett, de egy hevenyészve összedobott, koszos, a szálláshely alapvető funkcióit ellátni nem tudó helyszínről van szó. Óriási csalódás, hogy a booking.com ilyen szállást hirdet.

Helpful?
E
EspigdeDE
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Jan 1, 2026

"Exceptional"

9.0

Sehr geschmackvoll eingerichtet Sehr zentrale Lage

Helpful?
D
DorahuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Oct 24, 2025

"Exceptional"

10.0
Helpful?
A
AttilahuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Oct 9, 2025

"Műszakilag nincs karbantartás a lakásban, elfogadhatatlan állapotú, de a külcsínyre van adva"

2.0

Tetszetős megjelenés a lakásban, ahogy a képeken látszott.

- A fűtést nem lehetett lekapcsolni és 28,7 C fok volt éjjel-nappal - A meleg miatt folyamatosan nyitott ablakok mellett kellett aludni is, ami elég zajos a hatsávos út mellett - A redőnyök egyáltalán nem működtek, sötétítő függönyök pedig nincsenek, az egész buszmegálló azt nézte, hogy éppen mit tevékenykedek az este -Ezzel kapcsolatban senkit nem lehetett elérni, még a régi tulaj névjegykártyája volt a TV mellett és a szomszédban is hasonló volt a helyzet - A fürdőben csak a felső zuhany működött, tehát haj mosás nélkül nem lehetett megúszni, illetve a víz sem folyt le csak reggelre - A konyhában lötyög a csap

Helpful?