Modern, klimatizált, van redőny, zajszigetelés, kényelmes ágy és párna, tisztaság, játék gyermekeknek, kellemes illat, finom kávé.
WIFI olykor lekapcsolt. Van saját parkoló, de egy poros, murvás út mellett, a napon. Nem volt személyes kontakt a tulajdonossal. A konyha csak részben felszerelt. Nem volt mikrohullámú sütő, fakanál, mosogatószer, csomagolóanyag, fűszerek, megfelelő méretű konyhapult. Bármi, ami a hűtő hátfalához ért, bejegesedett. Nem volt vasaló. És ami a legfontosabb, hogy a reggeli nagy csalódás volt. Néhány előre csomagolt száraz kenyér, keksz és croisant, valamint néhány lekvár és joghurt. A másik olaszországi szálláson, ahonnan ide érkeztünk, ebben az árkategóriában, házi pite, sütemény, rengeteg gyümölcs (legalább 10 kg), kekszek, zöldségek, behűtött házi citromos tea, tojás, sonka, szalámi, sajt, többféle joghurt, vaj, tej (laktózmentes is), gyümölcslevek, nagy ásványvizek, magvas friss kenyér, magvak, palacsinta, mindenféle fűszerek, olajok, tészták, cukorkák és sok minden más is volt, valamint teljesen felszerelt konyha/lakás várt minket.