Stay Realm Logo

Discover

Hotels

Settings

Currency
Language
Loading...
8.9 / 10 Guest Rating

VEĽKÁ FATRA kúpele Turčianske Teplice

SNP 519, Turčianske Teplice, sk

VEĽKÁ FATRA kúpele Turčianske Teplice - main view

About the Property

Luxurious Accommodation with Modern Amenities

At VEĽKÁ FATRA kúpele Turčianske Teplice, indulge in a stay where luxury meets comfort. The hotel offers a range of modern amenities to ensure a memorable experience for every guest.

Relaxation and Wellness

Unwind in the outdoor swimming pool or maintain your fitness routine at the on-site fitness centre. The garden provides a serene setting for a leisurely stroll, while the restaurant offers delectable dining options.

Convenient Services and Nearby Attractions

Benefit from services like room service, a 24-hour front desk, and free WiFi throughout the property. Explore the picturesque surroundings with activities like hiking and skiing. Don't miss the chance to visit nearby attractions such as Bojnice Castle and the wooden church Hronsek UNESCO.

Book your stay at VEĽKÁ FATRA kúpele Turčianske Teplice for a perfect blend of luxury and convenience.

Facilities & Amenities

Supervised childcare/activities
Shopping on site
Front desk (limited hours)
Billiards or pool table
Free wired internet
Self parking (surcharge)
Airport transportation - pickup (surcharge)
Airport transportation - drop-off (surcharge)
Water park access (surcharge)
Fitness facilities (surcharge)

Important Information

Check-in & Out

Check-in
Check-out10:00 AM

Property Notes

A deposit may be required at the property.

Check Room Availability

1 night · 2 adults

No rooms available

We couldn't find any available rooms for these dates and guests. Try adjusting your search criteria.

Guest Reviews

8.9
Excellent16 verified reviews
AI Summary

Guests highly rate the spacious rooms and frequently praise the comfortable beds.

Categories

Cleanliness8.8
Service9.8
Location8.8
Room Quality9.3
Amenities8.8
Value for Money8.7
Food and Beverage7.8
Overall Experience9.3

Select topics to read reviews

K
KatarinaskSK
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in May 27, 2026

"Exceptional"

9.0
Helpful?
L
LadislavskSK
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in May 14, 2026

"Exceptional"

10.0
Helpful?
N
NikolkaskSK
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in May 11, 2026

"Exceptional"

10.0
Helpful?
H
HelenaskSK
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Apr 9, 2026

"Krásne izby aj lokalita, ale inak pomer cena/kvalita nič moc..."

7.0

+ postele – boli extra široké a hlavne mali najlepšie matrace, na akých som kedy spala + „zážitková“ kúpeľňa s priehľadnými stenami :D + výhľad na kúpeľný park a orientácia izby na západ + keďže check-in sme mali neskoro v noci, vybavoval nás pán SBS-kár (ten mladší), ktorý bol veľmi príjemný a ochotný

– Podľa nás personál nebol až taký úžasný, ako ho tu všetci vychvaľujú... Povedzme, že tak 2/3 z nich boli milí, ale tá 1/3... – Napr. slečna, ktorá v Žigmundovi prideľuje stoly, dva večery po sebe urobila chybu a zrušila nám stôl pridelený v Gold zóne v prvý večer. Zrejme došlo k chybnej komunikácii medzi ňou a recepciou, resp. rezervačným oddelením, keďže sme si pobyt na mieste predlžovali. Čiže to pravdepodobne nebola jej chyba a prvýkrát sa nám za to aj ospravedlnila, lenže druhýkrát už mala ironickú poznámku „pre Vás všetko“ voči mojej matke a aj tak ju presadila od jej pôvodného stola, ktorý nechala hosťom, ktorí sa ubytovali v ten deň a ktorým ho chybne pridelila, hoci bol už obsadený. – Takisto dve chyžné boli ku nám celkom milé, ale pokiaľ ide o tie ďalšie dve, tak jedna z nich nás „vyškolila“, ako máme používať výťahy, ako keby sme nimi išli prvýkrát :D My sme pritom pri nich iba stáli a čakali sme, kým odíde jeden z nich, do ktorého sme sa už nezmestili. Ona práve išla okolo a keď nás uvidela, tak stlačila tlačidlo privolania výťahu a s víťazoslávnym úsmevom nám oznámila, že „príde ten, ktorý je bližšie, nie ten, ktorý si privoláte“ :D V konečnom dôsledku tým dosiahla akurát tak to, že dvere s kabínou plnou ľudí sa opäť otvorili a my (aj oni) sme museli čakať o to dlhšie, kým sa znova zavrú a výťah odíde, aby sme si mohli privolať ďalší :) – Iná chyžná zase mojej matke odmietla vymeniť druhú sadu uterákov (bola v dvojlôžkovej izbe sama, tak mala aj dve sady), vraj na to „nemá nárok“. Keď jej následne moja matka argumentovala tým, že si to predsa platí, chyžná jej odvrkla: „Platíte si za posteľ, nie za uteráky.“ Nakoniec jej ich len veľmi neochotne vymenila všetky, avšak takéto správanie voči hosťom rozhodne nekorešponduje so štandardmi, aké by 4-hviezdičkový hotel mal spĺňať. Navyše podotýkam, že ako moja matka, tak aj ja s mojím partnerom sme boli ubytovaní v izbách typu Deluxe.

Helpful?
H
HelenaskSK
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Apr 9, 2026

"Krásne izby aj lokalita, ale inak pomer cena/kvalita nič moc..."

7.0

+ postele – boli extra široké a hlavne mali najlepšie matrace, na akých som kedy spala + „zážitková“ kúpeľňa s priehľadnými stenami :D + výhľad na kúpeľný park a orientácia izby na západ + keďže check-in sme mali neskoro v noci, vybavoval nás pán SBS-kár (ten mladší), ktorý bol veľmi príjemný a ochotný

– Podľa nás personál nebol až taký úžasný, ako ho tu všetci vychvaľujú... Povedzme, že tak 2/3 z nich boli milí, ale tá 1/3... – Napr. slečna, ktorá v Žigmundovi prideľuje stoly, dva večery po sebe urobila chybu a zrušila nám stôl pridelený v Gold zóne v prvý večer. Zrejme došlo k chybnej komunikácii medzi ňou a recepciou, resp. rezervačným oddelením, keďže sme si pobyt na mieste predlžovali. Čiže to pravdepodobne nebola jej chyba a prvýkrát sa nám za to aj ospravedlnila, lenže druhýkrát už mala ironickú poznámku „pre Vás všetko“ voči mojej matke a aj tak ju presadila od jej pôvodného stola, ktorý nechala hosťom, ktorí sa ubytovali v ten deň a ktorým ho chybne pridelila, hoci bol už obsadený. – Takisto dve chyžné boli ku nám celkom milé, ale pokiaľ ide o tie ďalšie dve, tak jedna z nich nás „vyškolila“, ako máme používať výťahy, ako keby sme nimi išli prvýkrát :D My sme pritom pri nich iba stáli a čakali sme, kým odíde jeden z nich, do ktorého sme sa už nezmestili. Ona práve išla okolo a keď nás uvidela, tak stlačila tlačidlo privolania výťahu a s víťazoslávnym úsmevom nám oznámila, že „príde ten, ktorý je bližšie, nie ten, ktorý si privoláte“ :D V konečnom dôsledku tým dosiahla akurát tak to, že dvere s kabínou plnou ľudí sa opäť otvorili a my (aj oni) sme museli čakať o to dlhšie, kým sa znova zavrú a výťah odíde, aby sme si mohli privolať ďalší :) – Iná chyžná zase mojej matke odmietla vymeniť druhú sadu uterákov (bola v dvojlôžkovej izbe sama, tak mala aj dve sady), vraj na to „nemá nárok“. Keď jej následne moja matka argumentovala tým, že si to predsa platí, chyžná jej odvrkla: „Platíte si za posteľ, nie za uteráky.“ Nakoniec jej ich len veľmi neochotne vymenila všetky, avšak takéto správanie voči hosťom rozhodne nekorešponduje so štandardmi, aké by 4-hviezdičkový hotel mal spĺňať. Navyše podotýkam, že ako moja matka, tak aj ja s mojím partnerom sme boli ubytovaní v izbách typu Deluxe.

Helpful?
M
MargarétaskSK
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Feb 24, 2026

"Exceptional"

9.0

Ciste izby, minimalny hluch z chodby, skvely vyber jedla (svedske stoly), volny vstup do hoteloveho bazena, prijemny bar, dostatok miesta.

V izbe bolo citit ze sa tam predtym fajcilo. Na izbach aj na balkonoch plati zakaz fajcenia, ktory niektori hostia zjavne porusuju. V sprchach hoteloveho bazena hrozny zapach od moču-zrejme si hostia radi ulavia prave tam - chcelo by to viac dbat na hygienu a castejsie upratovanie a dezinfekciu.

Helpful?
V
VojtechskSK
Verified booking
extended_group
Standard Room
Stayed in Feb 23, 2026

"Exceptional"

10.0
Helpful?
H
HanaskSK
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Oct 8, 2025

"Very Good"

7.0
Helpful?
Z
ZuzanaskSK
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Sep 9, 2025

"Exceptional"

10.0
Helpful?
M
MartinczCZ
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Sep 7, 2025

"Exceptional"

9.0

Prostorné pokoje, postele pohodlné, vše čisté.

Snídaně - málo zeleniny. Jinak vše super.

Helpful?
1
2