A szállásadónk, Elija már órákkal az érkezés előtt részletes e-mailt küldött az információkról és egy kis üdvözlőcsomagot készített be. :)
A társasházba kapukóddal lehet bejutni, a lakáskulcs pedig a lakás előtti kulcsszéfben van.
A lakás pont olyan, mint a képeken, szép, rendezett, tiszta. A nappaliban van egy kis konyhasarok, eléggé felszerelt (kis hűtő, Nespresso kávéfőző kapszulákkal, vízforraló, kenyérpirító, szendvicssütő, mikró, főzőlap, a fiókokban tányérok, evőeszközök, dugóhúzó, a tv alatti szekrényben poharak, csészék). Kényelmes kanapé, dohányzóasztal, étkezőasztal székekkel, nagy tv tartozik még a nappalihoz. A hálóban franciágy, nagy, tükrös gardróbszekrény, fésülködőasztal van, tv Netflix-szel, az ablakba ki lehet teregetni a vizes fürdőruhát. A háló és a nappali is redőnnyel felszerelt. A fürdőben WC, zuhanyzó, nagy mosdó található, a szekrényben van hajszárító is. Tartozik hozzá egy kéztörlő és fejenként egy kicsi és egy nagy törölköző (a strandra érdemes külön saját törölközővel készülni).
A környéken pékségek, élelmiszerboltok, újságos, drogéria, patika, éttermek, bárok találhatók és egy buszmegálló, ahonnan a 8-as busszal el lehet jutni a Diklo és a Borik strandokra.
Nagyon közel van az Óvároshoz vezető híd, a híd mindkét oldalán vannak pultok, ahol különböző kirándulásokra lehet jelentkezni. Nagy előny az Óváros közelsége, de távol van az éjszakai bulik zajától.