Stay Realm Logo

Discover

Hotels

Settings

Currency
Language
Loading...
7.4 / 10 Guest Rating

Wellness Hotel Szindbád

Árnyas fasor 1, Balatonszemes, hu

Wellness Hotel Szindbád - main view

About the Property

Luxurious Wellness Facilities
Indulge in our swimming pools, hot tubs, saunas, and salt cabins for a pampering experience.

Variety of Massages
Choose from a range of massages to unwind and revitalize your body and mind during your stay.

Delicious Dining Options
Savor delectable Hungarian and international cuisine in a tranquil setting.

Plan your perfect getaway at Szinbád Wellness Hotel, where relaxation and comfort await.

Facilities & Amenities

Fitness facilities
WiFi available
Free WiFi
Parking
Non-smoking rooms
Fitness center
Swimming pool
24-hour front desk
Restaurant
Room service

Important Information

Check-in & Out

Check-in
Check-out10:00 AM

Property Notes

A deposit may be required at the property.

Check Room Availability

1 night · 2 adults

No rooms available

We couldn't find any available rooms for these dates and guests. Try adjusting your search criteria.

Guest Reviews

7.4
Very Good154 verified reviews
AI Summary

Guests highly rate the friendly staff and frequently praise the tasty food.

Categories

Cleanliness7.0
Service8.9
Location8.5
Room Quality5.9
Amenities6.5
Value for Money7.9
Food and Beverage6.5
Overall Experience8.0

Select topics to read reviews

C
ChristinefrFR
Verified booking
couple
Standard Room
Stayed in Jun 20, 2026

"Good"

6.0
Helpful?
B
BorbálahuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 17, 2026

"Good"

5.0
Helpful?
W
WojciechplPL
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in Jun 11, 2026

"Exceptional"

10.0

Pokoje wymagają odświeżenia ( poźny PRL) , no i 15 min do plaży .

Helpful?
K
KatalinhuHU
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Jun 4, 2026

"Retró szálloda túlárazva. A bútorokból érződik az évtizedek alatt beleivódott cigarettaszag."

5.0

A személyzet mindig segítőkész és udvarias volt.

A reggelinél felárasak pl. a rántotta, ami alap esetben benne szokott lenni az árban. A wellness nyitvatartási ideje túl rövid, egyáltalán nem tudtuk használni ezt a részleget, mert este 6-kor bezárt szombaton. :(

Helpful?
M
MónikahuHU
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Jun 1, 2026

"Excellent"

8.0
Helpful?
M
MártahuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in May 29, 2026

"Excellent"

8.0
Helpful?
V
VeronikahuHU
Verified booking
solo_traveller
Standard Room
Stayed in May 17, 2026

"Good"

2.0

Wellnes és az ételek nem voltak rosszak

3 éjszakát töltöttünk félpanziós ellátással a férjemmel. Számomra kissé meglepő volt, hogy a reggelinél külön kellett kérni a tükörtojást, rántottát amelyek felárasak voltak, de ezen még túl tudtuk tenni magunkat. Illetve azon is, hogy 1500 ft /db-ért kellett bérelni a köntöst egy wellness szállodában..... De azon kevésbé tudtuk túl tenni magunkat, hogy a fittnes teremért 1000 ft/ főt elkértek , és a fittnesben volt 1 futópad, 1 elipszis gép , illetve néhány súlyzó max 10kg-ig. Jeleztük a szálloda felé,hogy szombati napon színházba megyünk ezért ha lehetséges akkor egy fél órával korábban mennénk, vagy elcserélnénk egy ebédre. Ezek sajnos nem voltak opciók de elteszik és ha megérkezünk akkor elkérhetjük a recepcióról. 11 után sok kedvünk volt még vacsorázni:) de ennek ellenére természetesen igazodunk a lehetőségekhez mivel ez a mi hibánkból adódott. Megkérdeztük a recepción, hogy mivel délutánonként mindig kiteszik az étlapot akkor kiválasszuk - e, hogy mit szeretnénk enni és akkor nem kell mindenből elrakni. Azt a választ kaptuk, hogy "áh, nem nem kell leadni ez így sokkal könnyebb a kollégáknak is" - egy szóval a maradékot megkapjuk. Rendben. Megérkeztünk 11 után elkértük a vacsorát, majd azt mondták nyugodtan felvihetjük a szobánkba és ott megmelegíthetjük, kicsit kételkedve megkérdeztük , hogy van fent mikro? Mert nem nagyon emlékszünk rá. Az volt a válasz , hogy természetesen. NEM VOLT MIKRO. Rátettek egy tányérra több féle húst köztük halat amelyet én személy szerint nem szeretek ,illetve mivel hideg volt így nem nagyon ettünk belőle. A szobák elég retrok voltak bútor szempontjából az ágyban volt egy hatalmas gödör ami miatt 24 éves létemre csak ugy tudtam aludni, hogy egy párnát tettem a derekam alá. A hálószoba ablaka a folyosóra nézett amely ez egy zárt folyosó természetesen levegő nem nagyon jött be rajta. Köszönjük az élményt biztos, hogy sokáig emlegetni fogjuk a helyet de nem jó értelemben ! :)

Helpful?
R
RóberthuHU
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in May 4, 2026

"Good"

6.0
Helpful?
M
MetkasiSI
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Apr 26, 2026

"Good"

1.0
Helpful?
S
SzilviahuHU
Verified booking
family_with_children
Standard Room
Stayed in Apr 9, 2026

"Very Good"

7.0
Helpful?