Igénytelen, lelakott és koszos szállás. Hiába felszerelt, ha semmit nem lehet használni, mert vastagon vízköves, koszos, vagy nem működik. Itt nem a pár napos takarítás hiányzik, hanem több éves zsír lóg pl. a konyhai fogantyúkról. A pirító rozsdás belül, a vízforraló vastagon vízköves, darabokban áll benne. A többi gépet nem is mertük megnézni, félretoltuk. A mosogatógép tabletta adagolója is rossz. Megérkeztünkkor fél lapát szemetet seprettünk össze, és kitakarítottuk a hűtőt, hogy tudjuk használni. Le kellett mosni a kapcsolókat, kilincseket. Tisztábban hagytuk ott, mint, ahogy találtuk. Nagyon lelakott: lógnak az ajtók, sarkok leverve, koszos tömítések, rozsdás szerelvények, felázott padló. A fürdő a legrosszabb: rozsdás mosógép, vastagon a kosz a sarokban, fiókot kihúzva ázott, használt papírzsebkendő, hajszálak fogadtak. Zuhanyzó csaptelep csöpög, flexibilis csőről pattog le valami fekete szennyeződés. Fejzuhany rozsdás, nem is működik. A fehér tömítések feketén penészesek, szivárognak, folymatos dohos szag. A polcok élfóliája részbelemálott, roszdás törölköző tartó. A törölköző szárítón zsíros, szöszös nyomok. A konyha is katasztrófa, nem lehet becsukni a szemetes ajtót, felfelé nyíló ajtók teleszkópja is rossz, zsanérok lógnak, élfóliák elválva. Szinte a hátsó udvarban megy el a vonat, mely hangos, tehervonat esetén az ágyakat is rázza. A TV-k nem okosak, nincs youtube, vagy netflix, ami nem gond, ha legalább a távirányító működik, de az is ragasztószalaggal van összefogva és koszos. Az alsó TV-n a kikapcsolás a készüléken lehetséges, felső TV-n nem lehet csatornát váltani. A konyhai asztaléterítő igénytelen viaszos vászon, sérült, hullámos. A kanapé kiszöszösödött pléddel van leterítve a könyöklők sárgásan koszosak. Roszdás a seprű nyele, a ruhaszárító és felmosónyél is, aminek a feje szintén minősíthetetlenül koszos. Egy nappal korábban eljöttünk, borzasztó élmény volt. Kár, hogy az értékeléshez nem lehet fotókat csatolni.