Дали сме 6 заради разположението - на по-малко от 10 Мин от Хотел Плиска и на 5 от трамваите на Шипченски проход, отоплението - беше изключително топло с трите или четирите радиатора в помещението, особено в такава студена и дъждовна седмица и добрия уай-фай, и наличието на вана.
Не ни хареса, че беше много мръсно, подът не беше изметен или минат с парцал, преди ние да дойдем, или поне не личеше, отделно в някои ъгли имаше паяжини. Има кухня, обзаведена с печка, котлони, голям хладилник и микровълнова, в която, като тръгнеш да готвиш и само осъзнаваш, че ти липсва нещо и накрая не можеш да свършиш нищо - имаш нож, но нямаш дъска за рязане, имаш тенджера, но нямаш шпатула или черпак, а тавата и тостерът бяха оставени неизмити и със засъхнали остатъци от храна от хората преди нас. В самите кухненски шкафове имаше само една солница, нито бутилка олио, най-малкото, или буркан с кафе или захар, нещо, което не се изхабява за седмица, че да си го купим ние. Дори човек да иска да поизчисти, не бяха оставени никакви препарати, освен едно веро на дъното, което още на втория ден трябваше да разредим с вода, за да стигне, липсваше парцал за забърсване, имаше едно единствено руло тоалетна хартия за цяла седмица за двама души и без допълнителни чували за боклук освен вече поставените. Също, разположението на някои мебели беше малко странно и ги поразместихме, за да ни е по-удобно, докато сме там (много прах и боклуци и под фотьойла, и под другата мебел), въпреки това в студиото беше влизано без предупреждение за оставяне на допълнително кърпи и беше разместено, макар че ни оставаха още няколко дни. Отделно, част от кърпите и покривката на мебелите имаха петна, които не е ясно дали са просто избелели или от нещо друго. В заключение, въпреки че основните удобства, изброени по-горе, заради които избрахме студиото и му дадохме 6, накрая се оказахме в апартамент, където винаги нещо ни липсваше или ни притесняваше, сякаш собствениците умишлено го правят, за да накарат гостите да им набавят липсващото и после, като няма къде да го приберат и как да го вземат с тях, да го оставят и така да си спестят усилията. Не бихме препоръчали.