Apartament KOMFORTOWY! Dwupoziomowy, bardzo przestronny. Salon wyposażony w bardzo wygodne meble i TV. W kuchni stół i krzesła, duża lodówka, ekspres do kawy, kawiarka, mnóstwo naczyń i sztućców, serwetki, obrusy. Na powitanie dostaliśmy domowe ciasto pieczone przez ciocię❤️ Po prostu wszystko! 😊
Na poziomie parteru dwa tarasy, a na nich stół i krzesła.
Na górze duża sypialnia z wielkim, wygodnym łóżkiem, szafki nocne + lampy, wielka szafa, pachnąca pościel. Druga sypialnia mniejsza z łóżkiem piętrowym z wygodnymi materacami, półki przy łóżkach, duża szafa.
Łazienka spora, pralka, suszarka do włosów, bidet, dużo ręczników.
W apartamencie dwa schowki wyposażone w: szczotki, ściereczki (nowe!), odkurzacz, żelazko i deska do prasowania, płyny do czyszczenia, ręczniki papierowe, papier toaletowy.
Na górze wielki taras z ogromnym parasolem, leżakami, łóżkami, stół +krzesła, suszarka na pranie. Z tarasu z jednej strony w oddali widać morze i przepiękne zachody słońca, a zdrugiej zielone wzgórza.
Zadbany teren wokół kompleksu. Parkowanie samochodu przy uliczce (wieczorami trudno znależć miejsce bo przyjeżdża sporo ludzi), do dyspozycji jest też garaż, dość ciasny ale my mieściliśmy się dość dużym autem.
Budynki położone na obrzeżach miasteczka, które jest malutkie. Do tzw.centrum 200m - w miasteczku klimatyczne restauracje, sklepy z pamiątkami, winem, serami i oliwą; zabytkowy kościół i mury, pyszne lody, informacja turystyczna, bankomat. Do miasteczka prowadzi droga wysadzana cyprysami. Miasteczko bardzo spokojne, klimatyczne, bez imprez, głośnej muzyki itp. Brak jakiegokolwiek sklepu spożywczego. Najbliższy sklep- Conad 12 minut samochodem (w Donoratico) lub w drugą stronę ( Cecina) - ok.15-20 minut dużo różnych sklepów: Conad, Lidl, Coop itp.
Nad morze jeździliśmy do Marina di Bibbona (Parcheggio Spiaggia Bibbona) - duży płatny parking, zawsze są wolne miejsca, płatność w parkometrach (lepiej mieć monety bo karty nie działają) lub przez aplikację Easy Park.