A legjobban az tetszett, mikor 2 nappal előbb eljohettünk a tervezettnél. Kaptunk vissza pénzt, bár kevesebbet, mint járt volna, a bookingra fogva a különbséget.
Tengerparti hotel, tengerre néző balkonos szobával.
Semelyik, a hotel által feltett kép nem egyezik tisztaságban, érzésben az élővel. Retusált, megrendezett képek. Senki ne dőljön be. A 10 pontos értékelések biztosan nem valódiak. Már érkezéskor dupla taxot , adót akartak kérni , majd felhivták a főnököt és ebben ő is partner volt. A Booking előre megírta az összeget, így tudtuk, hogy átvernek. A végén mondták bocsánat, rosszul számoltak. 🙃. A szoba felszereltsége nem az volt amit leírtak, bár többszöri kérésre kaptunk poharat , vízforralót és asztalt. A pipere bekészités 2 db pici Szappan. A fürdőszobában sem polc, sem törölköző tartó nincs. Még a fogkefét sem tudtuk letenni. A zuhanynál a szappantartó kijár a falból, leesik bármit teszel rá. A zuhanyfej kb 2,3 méter magasan van, eltömődve vízkővel, így alig jön néhány lyukon ki víz. Az is spriccel szanaszét, nem rád. A zuhanyfüggöny olyan koszos volt, hogy mikor szóltunk a kosz miatt inkább levették, mert tisztítani nem lehetett. Zöld és fekete foltos volt már. A wc ülőke csak rá volt téve a wcre, nem volt rögzítve , siman lecsúszott. Külön kérésre a 2. napon megcsinálták. A mosdónál a csap elfordul, 2 kézzel nyitható csak. Képet mellékeltem. A szoba lepusztult, a párnahuzatom vér foltos volt , kicseréltettem. Az ablak párkány szemetes, koszos minden ablakon, teraszajtón. A teraszon a kanapé és a fotel foltos, koszos. Étterem: nem mint a képeken. Kint a homokban vannak asztalok, zöld fekete kockás abrosszal éjjel nappal leteríve, ezért nem is ettünk volna ott. A napágyak, vannak ez igaz, szétszakadt koszos huzattal. Képet mellékelek. Légkondicionáló ugyan van, ment folyamatosan, 16 fokon. Igy volt kb 28 fok a szobában. Következő nap teraszajtót nyitottunk éjszakára, legkondi nélkül. Így kb 24 fok lett. Szóval a légkondicionáló nem ér semmit.
Nagyon rossz érzés, hogy minden ajtón és ablakon belülről vastag rács van. A biztonságérzetet rontja nagyon.
Az biztos hogy soha többet be nem teszem a lábam oda.